Коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Республикалық физика-математика мектебі

Сабақтар және қоңыраулар кестесі

2019-2020 оқу жылына арналған қоңырау кестесі / Расписание звонков на 2019-2020 учебный год 

Сабақ / Урок Үзіліс / Перемена
Таңертенгі жиын /
Утренние сборы
07.45-07.55 5 минут
1 08.00-08.40 5 минут
2 08.45-09.25 15 минут
3 09.40-10.20 5 минут
4 10.25-11.05 25 минут
5 11.30-12.10 5 минут
6 12.15-12.55 20 минут
7 13.15-13.55 5 минут
8 14.00-14.40 20 минут
9 15.00-15.40

 

Расписание занятий олимпийского резерва на 2019-2020 учебный год

Математика
Класс Дни и время ФИО тренера Кабинет
1 7 класс СР 15:00-17:00 СБ 13:30-17:30 Мамышев Бахыт 210
2 8 класс СР 15:00-18:00 СБ 10:00-13:00 Кунгожин Нурбек 211
3 9 класс ВТ 16:00-18:00, СБ 08:00-11:00 Жумагулов Серик 209
4 10 класс ВТ 16:00-19:00, ЧТ 16:00- 19:00 Кунгожин Медеубек 206
4 11 класс ПН 15:40-18:00, ЧТ 15:00- 17:30 Ибатулин Ибрагим 221
Физика
Класс Дни и время ФИО тренера Кабинет
1 7 класс ЧТ14:00-16:00 СБ 09:00-13:00 Мұсатай Санат 407
2 8 класс СР,ЧТ 15:00-17:00, СБ 10:00-13:00 Елдос Бақтияр 204
3 9 класс ВТ 16:00-18:00 СБ 09:00-11:00 Сидоренко Андрей 202
4 10-11 классы ПТ 16:00-10:00, СБ 11:00-13:00 Сидоренко Андрей 202
Информатика
Группа Дни и время ФИО тренера Кабинет
1 Elementary СР 16:00-19:00, СБ 11:00-14:00 Ескендір Cултанов 110 МУИТ
2 Pre-Intermediate ВТ/СБ/ 16:00-19:00 Ким Андрей, Ескендір Cултанов 110 МУИТ
3 Intermediate ПН/ПТ/ 16:00-19:00 Ким Андрей 110 МУИТ
4 Advanced ВТ/ЧТ/ 16:00-19:00 Сатылханов Темирлан 111 МУИТ
Химия
Класс Дни и время ФИО тренера Кабинет
1 7-8 классы ПН 15:00-16:00, СБ 9:00-11:00 Калыева Акмерей 121
2 8 класс ПН 16:00-17:00, СБ 11:00-13:00 Калыева Акмерей 121
3 9 класс СР 16:00-19:00, СБ 10:00-13:00 Алмас Ордабаев 119
4 10-11 классы СР 16:00-19:00, СБ 10:00-13:00 Алмас Ордабаев 119
5 8-9 классы (практика) СБ 9:00-11:00 Нургалиева Айнур 121
Биология
Класс Дни и время ФИО тренера Кабинет
1 7-9 классы ВТ, ЧТ, ПТ 16:00-17:30 СБ 10:00-14:00 Смайлов Бауыржан 229
Геология
Класс Дни и время ФИО тренера Кабинет
1 7-10 классы СР/ПТ 16:00-19:00 Сарсенбаева Айгуль 213
Робототехника
Класс Дни и время ФИО тренера Кабинет
1 8-11 классы ПН-ПТ 14:00-18:00 Бақтығали Әсет 413
2 9-10 классы ПН/СР/ПТ 14:00-18:00, ВТ/ЧТ 16:00-19:00 Даруш Жанибек 411
Английский язык
Класс Дни и время ФИО тренера Кабинет
1 8-11 классы ПН/ЧТ 15:00-16:30 Макашева Нурила 208
Немецкий язык
Класс Дни и время ФИО тренера Кабинет
1 9-10 классы ВТ/СР 16:00-17:30 СБ 09:00-10:30 1-группа / 11:00-12:30 2-группа Кулумбетова Нурбану 205
Научный турнир
Класс Дни и время ФИО тренера Кабинет
1 8-10 классы ПН/СР/ЧТ 14:00-17:00, СБ 8:00-10:30 Туреханова Кундыз 123
Астрономия
Класс Дни и время ФИО тренера Кабинет
1 8-10 классы СБ 13:00-17:00 Бейсен Нурзада 109

РАСПИСАНИЕ ЗАНЯТИЙ

Предмет Группа Дни и время Ф.И. учителя кабинет
1 Physics I ВТ 16:00-18:00, СБ 9:00-11:00 Мустафа Абдулбакиоглы 207
2 Physics II ПТ 16:00-18:00, СБ 11:00-13:00 Мустафа Абдулбакиоглы 207
3 Calculus I ЧТ 16:00-18:00, СБ 13:00-15:00 Жумагулов С.А. 209
4 Calculus II ВТ 16:00-18:00, ЧТ 16:00-18:00 Пенкин О.М. 117
5 Calculus III СР 16:00-18:00, СБ 9:00-11:00 Пенкин О.М. 117
6 Economics ПН 16:00-17:30, СР 16:00-17:30 Утеулин Е.Е. 202
7 Chemistry ПН 16:00-17:30, СР 16:00-17:30 Ордабаев А.Е. 119
8 Biology ПН 16:00-17:30, СР 16:00-17:30 Смайлов Б.Б. 229
9 Environmental science ПН 16:00-17:30, ЧТ 16:00-17:30 Адинаев И.Ш. 237