Коммерциялық емес акционерлік қоғамы Республикалық
физика-математика мектебі
Коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Республикалық физика-математика мектебі

Халықаралық олимпиадалардың қатысушылары

 IMO, IPhO, IChO, IOI, iGeo қатысушылары
Тегі, аты Предмет Мемлекет, өткен қаласы Жыл Жетістік
1 Жестков Юрий физика Белград, Югославия 1985 күміс медаль
2 Ергибеков Сакен химия Лейден, Голландия 1985 күміс медаль
3 Макеев Владислав физика Варшава, Польша 1989 грамота
4 Чокин Дияр физика Амстердам, Голландия 1990 күміс медаль
5 Порошенко Евгений математика Москва, Россия 1992 грамота
6 Яковлев Евгений математика Москва, Россия 1992 қола медаль
7 Жумагулов Айбатыр математика Москва, Россия 1992 қатысушы
8 Сарсенбаев Азамат математика Москва, Россия 1992 қола медаль
9 Рымов Алмас математика Москва, Россия 1992 қола медаль
10 Назиров Гани математика Москва, Россия 1992 қола медаль
11 Жумагулов Айбатыр математика Стамбул, Турция 1993 қола медаль
12 Аверьянов Александр математика Стамбул, Турция 1993 күміс медаль
13 Байдельдинов Жарас математика Стамбул, Турция 1993 қола медаль
14 Назиров Гани математика Стамбул, Турция 1993 қола медаль
15 Туретаев Даулет математика Стамбул, Турция 1993 қатысушы
16 Кунгожин Алмас математика Торонто, Канада 1995 грамота
17 Арыстанов Нургали математика Торонто, Канада 1995 грамота
18 Самалов Елдос математика Торонто, Канада 1995 қатысушы
19 Каджиакбаров Нуржан математика Бомбей, Индия 1996 қатысушы
20 Токтабаев Арнур математика Бомбей, Индия 1996 қатысушы
21 Карибжанов Ескендир математика Мар-дель-Плата, Аргентина 1997 грамота
22 Жумабаев Ерлан математика Мар-дель-Плата, Аргентина 1997 грамота
23 Сахауев Алмас математика Тайпей, Тайвань 1998 грамота
24 Жапбасбай Бекет информатика Сетубал, Португалия 1998 қатысушы
25 Айпанов Максат информатика Сетубал, Португалия 1998 қатысушы
26 Шаймарданов Ренат информатика Сетубал, Португалия 1998 қатысушы
27 Мукашев Улан математика Бухарест, Румыния 1999 грамота
28 Мукашев Улан математика Сеул, Южная Корея 2000 қола медаль
29 Ахметов Нуржан физика Анкара, Турция 2001 қатысушы
30 Бакибаев Нуржан информатика Тампере, Финляндия 2001 қола медаль
31 Задаулы Аскарбек информатика Тампере, Финляндия 2001 қатысушы
32 Усеркулов Улан математика Вашингтон, США 2001 грамота
33 Аужани Даурен математика Токио, Япония 2003 қола медаль
34 Елеусизов Дамир математика Афины, Греция 2004 қола медаль
35 Макишов Нуржас математика Афины, Греция 2004 қатысушы
36 Искаков Сырымбет информатика Афины, Греция 2004 қола медаль
37 Дуйсенбаев Нурбол математика Мерида, Мексика 2005 қола медаль
38 Жолдасов Асан математика Мерида, Мексика 2005 грамота
39 Каипов Ермек физика Саламанка, Испания 2005 грамота
40 Дуйсенбаев Нурбол математика Любляна, Словения 2006 күміс медаль
41 Мусагалиев Асет математика Любляна, Словения 2006 қола медаль
42 Турмухаметова Айзана математика Любляна, Словения 2006 грамота
43 Каипов Ермек физика Сингапур 2006 қола медаль
44 Агыбай Куаныш физика Сингапур 2006 участник
45 Садыков Жомарт информатика Мерида, Мексика 2006 қола медаль
46 Мусагалиев Асет математика Ханой, Вьетнам 2007 қола медаль
47 Далиев Асет математика Ханой, Вьетнам 2007 қола медаль
48 Баев Ален математика Ханой, Вьетнам 2007 қола медаль
49 Нашаров Аскар физика Исфахан, Иран 2007 грамота
50 Бадракова Аяна химия Москва, Россия 2007 қола медаль
51 Садыков Жомарт информатика Загреб, Хорватия 2007 алтын медаль
52 Тусупбеков Еркен математика Мадрид, Испания 2008 күміс медаль
53 Далиев Асет математика Мадрид, Испания 2008 қола медаль
54 Майхиев Нуразиз физика Ханой, Вьетнам 2008 участник
55 Садыков Жомарт информатика Каир, Египет 2008 күміс медаль
56 Сайлауов Толеби математика Бремен, Германия 2009 қола медаль
57 Мулдагалиев Биржан математика Бремен, Германия 2009 қола медаль
58 Амангельды Аскар физика Мерида, Мексика 2009 күміс медаль
59 Акжолов Дархан информатика Пловдив, Болгария 2009 қатысушы
60 Дуйсенбаев Азамат математика Астана, Казахстан 2010 грамота
61 Жанболатулы Медет математика Астана, Казахстан 2010 күміс медаль
62 Алдан Али-Амир информатика Торонто, Канада 2010 қола медаль
63 Манат Ансар физика Загреб, Хорватия 2010 күміс медаль
64 Жанболатулы Медет математика Амстердам, Нидерланды 2011 күміс медаль
65 Душаев Сакен математика Амстердам, Нидерланды 2011 грамота
66 Мусаев Темирулан математика Амстердам, Нидерланды 2011 грамота
67 Нурлыбай Дархан физика Бангкок, Таиланд 2011 қола медаль
68 Алдан Али-Амир информатика Патайя, Тайланд 2011 күміс медаль
69 Душаев Сакен математика Мар-дель-Плата, Аргентина 2012 қола медаль
70 Сайланбаев Алибек математика Мар-дель-Плата, Аргентина 2012 қола медаль
71 Вильковиский Илья физика Таллин, Эстония 2012 алтын медаль
72 Сайланбаев Алибек математика Санта-Марта, Колумбия 2013 күміс медаль
73 Орынкул Батырхан математика Санта-Марта, Колумбия 2013 қола медаль
74 Тортай Алишер математика Санта-Марта, Колумбия 2013 қола медаль
75 Иманмалик Ержан математика Санта-Марта, Колумбия 2013 грамота
76 Турсынбек Нурислам физика Копенгаген, Дания 2013 күміс медаль
77 Жусупов Нурлан информатика Брисбен, Австралия 2013 қола медаль
78 Исмаилов Акан математика Кейптаун, ЮАР 2014 алтын медаль
79 Тортай Алишер математика Кейптаун, ЮАР 2014 қола медаль
80 Иманмалик Ержан математика Кейптаун, ЮАР 2014 қола медаль
81 Турсынбек Нурислам физика Астана, Казахстан 2014 алтын медаль
82 Мырзакерей Мирас информатика Тайвань 2014 күміс медаль
83 Жусупов Нурлан информатика Тайвань 2014 грамота
84 Дулат Диас география Краков, Польша 2014 қатысушы
85 Исмаилов Акан математика Чианг Май,Тайланд 2015 алтын медаль
86 Кадырахунов Олжас математика Чианг Май,Тайланд 2015 күміс медаль
87 Шакиев Александр математика Чианг Май,Тайланд 2015 қола медаль
88 Курмантаев Даулет физика Мумбай, Индия 2015 алтын медаль
89 Елшибеков Халыкбек физика Мумбай, Индия 2015 грамота
90 Макенов Арнур химия Баку, Азербайджан 2015 қола медаль
91 Акшулаков Райымбек математика Гонконг, Китай 2016 грамота
92 Аманбаева Аружан математика Гонконг, Китай 2016 қола медаль
93 Макенов Арнур химия Тбилиси, Грузия 2016 күміс медаль
94 Жумабеков Газиз география Пекин, Китай 2016 қатысушы
95 Аманбаева Аружан математика Рио-де-Жанейро, Бразилия 2017 қола медаль
96 Аманбаева Аружан математика Клуж-Напока, Румыния 2018 күміс медаль
97 Алина Гаухартас физика Лиссабон, Португалия 2018 қола медаль
98 Бекхожин Жанибек химия Словацкая и Чешская Республика 2018 күміс медаль
99 Закарин Данияр информатика  Цукуба, Ибараки, Япония 2018 күміс медаль
100 Ли Давид физика Тель-Авив, Израиль 2019 грамота
101 Закарин Данияр информатика Баку, Азербайджан 2019 күміс медаль
102 Сардарбеков Батыр информатика Баку, Азербайджан 2019 алтын медаль
103 Ратников Тимур информатика Сингапур 2020 қатысушы
104 Қызырқанов Парасат информатика Сингапур 2020 қатысушы
105 Мукимбеков Мансур информатика Сингапур 2021 қола медаль
Skip to toolbar