Республикалық олимпиаданың ІІІ (облыстық) кезеңінің нәтижелері!
2019 жылдың 4-5 қаңтарында Алматы РФММ қабырғаларында «Республикалық арнайы білім беру ұйымдарының» оқушыларына арналған облыстық олимпиада өтті.
Олимпиада жаратылыстану-математикалық және қоғамдық-гуманитарлық циклдер бойынша шамамен 400 баланы жинады.
Олимпиада екі турда өтті, кейбір пәндер бойынша бірінші тур теориялық, екінші тур практикалық кезеңнен құралды. Олимпиаданың ерекшелігі онда Республикалық олимпиаданың қорытынды IV кезеңінің қатысушыларының анықталуы болып табылады. Олимпиада қатысушыларының қатарында Алматы РФММ және Астана РФММ оқушылары болды. Алматы РФММ оқушылары әр түрлі дәрежедегі 95 дипломды жеңіп алды.
Біздің оқушыларға Республикалық олимпиаданың қорытынды кезеңінде табыс тілейміз!!!
№ | Т.А.Ә | Пән | Сынып | Орын |
1 | Кайратова Айдана | Ағылшын тілі | 9 | II |
2 | Абилова Арайлым | Ағылшын тілі | 9 | II |
3 | Воецкая Саша | Ағылшын тілі | 9 | III |
4 | Утегенова Анель | Ағылшын тілі | 9 | III |
5 | Санабаев Арслан | Ағылшын тілі | 10 | I |
6 | Анафин Тимур | Ағылшын тілі | 10 | III |
7 | Махмут Алишер | Ағылшын тілі | 10 | III |
8 | Алдамжаров Жан | Ағылшын тілі | 11 | I |
9 | Чой Ханульбек | Ағылшын тілі | 11 | II |
10 | Баубек Бекзат | Ағылшын тілі | 11 | II |
11 | Кулмаханов Алибек | Ағылшын тілі | 11 | III |
12 | Нуридинқызы Шұғыла | Қазақстан тарихы | 10 | II |
13 | Ержанұлы Ислам | Қазақстан тарихы | 11 | I |
14 | Камалханов Алдияр | Қазақстан тарихы | 11 | II |
15 | Омар Жания | Қазақстан тарихы | 11 | III |
16 | Ниязбек Баян | Қазақ тілі мен әдебиеті | 10 | III |
17 | Мүсілімхан Айгерім | Қазақ тілі мен әдебиеті | 10 | III |
18 | Сейітқұлов Мақсатбек | Қазақ тілі мен әдебиеті | 11 | III |
19 | Төлегенова Айгерим | Қазақ тілі мен әдебиеті | 11 | III |
20 | Князев Тимур | Орыс тілінде оқытатын мектептерде
қазақ тілі |
11 | III |
21 | Бекхожин Омарбек | Қазақ тілінде оқытатын мектептерде
орыс тілі |
9 | І |
22 | Жұмағұл Жұлдыз | Қазақ тілінде оқытатын мектептерде
орыс тілі |
9 | ІІ |
23 | Дадебаева Зере | Қазақ тілінде оқытатын мектептерде
орыс тілі |
10 | І |
24 | Онаева Аида | Қазақ тілінде оқытатын мектептерде
орыс тілі |
10 | І |
25 | Айт Айша | Қазақ тілінде оқытатын мектептерде
орыс тілі |
10 | ІІ |
26 | Оналтаева Ельдана | Қазақ тілінде оқытатын мектептерде
орыс тілі |
10 | ІІІ |
27 | Усманова Амина | Қазақ тілінде оқытатын мектептерде
орыс тілі |
11 | І |
28 | Маликов Марлен | Қазақ тілінде оқытатын мектептерде
орыс тілі |
11 | ІІ |
29 | Мукашева Дана | Қазақ тілінде оқытатын мектептерде
орыс тілі |
11 | ІІІ |
30 | Кудабаева Амина | Қазақ тілінде оқытатын мектептерде
орыс тілі |
11 | ІІІ |
31 | Касымова Данэля | Орыс тілі мен әдебиеті | 9 | III |
32 | Лесовиченко Александр | Орыс тілі мен әдебиеті | 10 | I |
33 | Кадырова Амина | Орыс тілі мен әдебиеті | 10 | III |
34 | Баймухамбетова Динара | Орыс тілі мен әдебиеті | 11 | I |
35 | Тучина Анастасия | Орыс тілі мен әдебиеті | 11 | II |
36 | Сардарбеков Батыр | Информатика | 11 | I (жинақ) |
37 | Закарин Данияр | Информатика | 11 | I (жинақ) |
38 | Шорманхан Дінмұхаммед | Информатика | 11 | I |
39 | Темірхан Иманғали | Информатика | 11 | II |
40 | Жақұда Мағжан | Информатика | 11 | II |
41 | Жұмағазыұлы Мағжан | Информатика | 11 | III |
42 | Джанкуразов Руслан | Информатика | 11 | III |
43 | Ибраим Есмахан | Информатика | 11 | III |
44 | Кызырканов Парасат | Информатика | 10 | I |
45 | Қамзабек Нархан | Информатика | 10 | I (жинақ) |
46 | Коробейникова Екатерина | Информатика | 10 | II |
47 | Панов Азамат | Информатика | 10 | II |
48 | Арифулов Тигран | Информатика | 10 | III |
49 | Свинолупов Андрей | Информатика | 9 | I |
50 | Ратников Тимур | Информатика | 9 | II |
51 | Мукимбеков Мансур | Информатика | 9 | II |
52 | Турганов Имран | Информатика | 9 | III |
53 | Ромайкин Эрик | Информатика | 9 | III |
54 | Иманмалик Алим | Информатика | 9 | III |
55 | Макаров Артем | Информатика | 9 | III |
56 | Юн Михаил | Информатика | 9 | III |
57 | Базилов Габит | Биология | 9 | I |
58 | Когабай Анель | Биология | 9 | II |
59 | Разахберген Нұрдана | Биология | 9 | III |
60 | Исин Арсен | Биология | 10 | I |
61 | Дильдабекова Акмарал | Биология | 10 | II |
62 | Мади Серик | Биология | 10 | III |
63 | Анафин Даниель | Биология | 11 | I |
64 | Таутеева Айпарша | Биология | 11 | II |
65 | Болатбеков Қахарман | География | 9 | II |
66 | Тұрақ Рауан | География | 9 | III |
67 | Оразгалиев Акимбек | География | 9 | III |
68 | Қуаныш Алихан | География | 10 | I |
69 | Аманбек Мейіржан | География | 10 | III |
70 | Шаймерден Нұрбах | География | 11 | I |
71 | Тінәлі Мұрат | География | 11 | II |
72 | Сакенов Батырхан | Математика | 9 | I |
73 | Топоров Ярослав | Математика | 9 | II |
74 | Кадирбеков Елдос | Математика | 9 | III |
75 | Смирнов Владимир | Математика | 10 | I |
76 | Амрин Айдар | Математика | 10 | I (жинақ) |
77 | Нурмухаметов Мансур | Математика | 10 | II |
78 | Катаева Асель | Математика | 11 | I |
79 | Сейлхан Арсен | Математика | 11 | I |
80 | Утебаев Куат | Математика | 11 | II |
81 | Хайдар Оразхан | Физика | 9 | ІІ |
82 | Шин Артем | Физика | 9 | ІІ |
83 | Умирбаев Динмухаммед | Физика | 9 | ІІІ |
84 | Әсентай Махмуд | Физика | 10 | І |
85 | Коньяков Алексей | Физика | 10 | ІІ |
86 | Янченко Алексей | Физика | 10 | І |
87 | Ли Давид | Физика | 11 | І (жинақ) |
88 | Кутлуш Салим | Физика | 11 | І |
89 | Амангеді Ислам | Физика | 10 | (жинақ) |
90 | Телман Ерасыл | Физика | 11 | ІІІ |
91 | Жусупова Дана | Химия | 9 | І |
92 | Қабыл Қанат | Химия | 10 | І |
93 | Ахметов Нурали | Химия | 10 (11) | І |
94 | Калмырзаев Баймырза | Химия | 10 | ІІ |
95 | Серікбай Берік | Химия | 10 (11) | ІІІ |
Сізге сондай-ақ қызық болуы мүмкін:
РФММ-нің болашақ оқушылары назарына!
РФММ-нің болашақ оқушылары назарына! Алматы қаласындағы РФМШ-нің ақылы және грант бөліміне қабылданған оқушылардың құжаттарын қабылдау 5 тамыздан бастап басталатынын хабарлаймыз! Құжаттарды қабылдау басталатын…
Оқу триумфы: сертификаттар болашақтың қолында
2023 жылдың 1 қыркүйегінен 2024 жылдың 25 мамырына дейін Алматы және Астана оқушылары Python бағдарламалау тілін, деректер құрылымын және Python кітапханасын терең зерттеді….
Физика пәні бойынша Азия олимпиадасында (APhO) күміс медаль
Қазақстандық оқушылар құрамасы Азия физика олимпиадасында (APhO) тамаша нәтиже көрсетіп, жеті жүлдеге ие болды: бір күміс, алты қола медаль және бір мақтау қағазы….
«РФММ» Алматы КеАҚ филиалына ақылы негізде түсу үшін емтихандарға бойынша онлайн тіркелу ашылады
Құрметті ата-аналар, заңды өкілдер! 2024 жылдың 01 шілдесінен бастап 05 тамызына дейін сайтта https://admissions.fizmat.kz «РФММ» Алматы КеАҚ филиалына ақылы негізде түсу үшін…
2024 жылы 24-28 наурыз аралығында Алматы қаласында информатика және география пәндері бойынша республикалық олимпиада өтті.
Біздің оқушыларымыз мақтан тұтарлық нәтижелерге қол жеткізді. Информатика: 1 место: Анри Жан, 9 G Цой Максим, 10 K Талкат Дінмұхаммед, 10 M 2…
7-21 сәуір аралығында Тіл білімі бойынша Asia Pacific Linguistics Olympiad (APLO) өтті.
Алматы қ. РФММ-нен олимпиадаға 11 “E” сынып оқушысы Есенкулов Елизар қатысып, APLO (Қазақстандағы 4-топ) дипломымен марапатталды және IOL халықаралық олимпиадасына сәтті өтті! Оның…
2024 жылы 17-21 наурыз аралығында Алматы қаласында математика және физика пәндерінен Республикалық олимпиада өтті.
Біздің оқушыларымыз 8 алтын, 5 күміс және 6 қола медаль, барлығы 19 марапатқа ие болып, мектебіміздің атын абыроймен қорғады! Алтын: – Сахипов Амир…
2024 жылы 27-31 наурыз аралығында Павлодар қаласында химия және биология пәндерінен 9-11 сынып оқушылары арасында жалпы білім беретін пәндер бойынша дәстүрлі республикалық олимпиада өтті.
Алматы қ. РФММ оқушылары тамаша нәтижелер көрсетті: Биология: Биология: 1. Азизов Тимур – 2 орын 2. Ли-Цун-Е Никита – 3 орын 3. Береке…
2024 жылы 26-30 сәуір аралығында Астана қаласында ағылшын тілі, неміс тілі, орыс тілі және әдебиеті, орыс тілі бойынша 10-11 сынып оқушылары арасында жалпы білім беретін пәндер бойынша дәстүрлі республикалық олимпиада өтті.
Біздің Алматы РФММ оқушылары тамаша нәтижелер көрсетті: Ағылшын тілі: 1. Секенов Алан – 3 орын 2. Ю Артур – 2 орын 3. Жаутыкова…
Результаты заключительного этапа Городской Жаутыковкой Олимпиады 2024 г.Алматы
Результаты по математике Математика Результаты по физике Физика Результаты по информатике Информатика