Коммерциялық емес акционерлік қоғамы Республикалық
физика-математика мектебі
Коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Республикалық физика-математика мектебі
16
May
23

Результаты заключительного этапа Городской Жаутыковкой Олимпиады 2023 (Астана)



Физика 7 класс

1 тур 2 тур
1 2 3 4 всего 1 2 3 4 всего итого место
1 Пономарёва Анастасия Ф-7-06 1 2 1 1 5 Ф2-7-10 1 4,3 3,5 2,3 11,1 16,1 1
2 Абишева Сати Ф-7-11 0,5 2 0 2 4,5 Ф2-7-19 1 1,5 5,5 0 8 12,5 2
3 Марат Омар Ф-7-20 0 1 0,5 0 1,5 Ф2-7-04 0 6 3 1,5 10,5 12 2
4 Амангелді Мерей Ф-7-23 0 4 0 0 4 Ф2-7-17 0 4 2 1 7 11 2
5 Файзулла Наби Ф-7-08 0 0,5 1,5 0,5 2,5 Ф2-7-01 0 5 1 1 7 9,5 3
6 Жанторе Сугирбек Ф-7-19 0 3 0 0 3 Ф2-7-11 1 4,5 0,5 0 6 9 3
7 Кенжетаев Жахангер Ф-7-17 0 0,5 0 0 0,5 Ф2-7-18 0 2 5 0 7 7,5 3
8 Марат Адият Ф-7-10 0 1 0 0 1 Ф2-7-12 0 4,5 0 1 5,5 6,5 3
9 Абулкайыр Айбар Ф-7-05 0 0,5 1 0 1,5 Ф2-7-06 1 2 0 0 3 4,5
10 Ахмет Рамазан Ф-7-15 0 1 0,5 0,5 2 Ф2-7-22 0,5 1,5 0 0 2 4
11 Ещжан Чингиз Ф-7-9 0 0,5 1 0 1,5 Ф2-7-02 1 1,5 0 0 2,5 4
12 Жұмағали Игілік Ф-7-16 0 0 0 0 0 Ф2-7-05 0,5 2 1 0,5 4 4
13 Раимжанов Ануар Ф-7-01 0 0 0,5 1 1,5 Ф2-7-07 0 0 2,5 0 2,5 4
14 Кәрім Бейбарыс Ф-7-04 0 1 0 0 1 Ф2-7-03 0,5 0,5 0,5 0 1,5 2,5
15 Есболат Елина Ф-7-22 0,5 0 0 0 1,5 Ф2-7-14 0,5 1 0 0 0,5 2
16 Шакимашрип Кенесары Ф-7-02 0 0 1 1 2 Ф2-7-15 0 0 0 0 0 2
17 Адай Алимжан Ф-7-14 0 0 0,5 0 0,5 Ф2-7-20 1 0 0 0 1 1,5
18 Ракишев Арнур Ф-7-18 0 0,5 0 0 0,5 Ф2-7-13 0 0,5 0,5 0 1 1,5
19 Берікбол Мадияр Ф-7-12 0 1 0 0 1 Ф2-7-21 0 0 0 0 0 1
20 Сагындык хамза Ф-7-07 0 0 0 0 0 Ф2-7-09 0 0 0 1 1 1
21 Медіғат Кәусар Ф-7-21 0 0 0 0 0 Ф2-7-16 0 0,5 0 0 0,5 0,5
22 Танат Мерей Ф-7-03 0 0 0 0 0 Ф2-7-08 0 0 0 0 0 0
23 Тюлюбаев Эльдар Ф-7-13 0 0 0 0 0 0

 

Физика 8 класс

1 тур 2 тур
1 2 3 4 всего 1 2 3 4 всего итого место
1 Рудик Иван Ф-8-04 1 9 7 8 25 Ф2-8-02 4 6 7 5,8 22,8 47,8 1
2 Аканов Альтаир Ф-8-17 3 7 4 9 23 Ф2-8-03 4 5 7 6 22 45 2
3 Еркенов Есенжан Ф-8-14 0,5 5 3 8 16,5 Ф2-8-16 5 6 1 3 15 31,5 3
4 Қазымбек Илияс Ф-8-11 0,5 8 7 7 22,5 Ф2-8-17 1 3 0,5 3,5 8 30,5 3
5 Онаев Амирбек Ф-8-05 0 0 7 8 15 Ф2-8-14 5 2 6,5 0,7 14,2 29,2 3
6 Баялина Айгерим Ф-8-13 2 0,5 7 6,5 16 Ф2-8-06 5 0 3 0 8 24 3
7 Бектурсын Дарья Ф-8-10 1 1 3 8 13 Ф2-8-01 5 2 1,5 1 9,5 22,5 3
8 Абылай Смагулов Ф-8-07 0,5 0 7 8 15,5 Ф2-8-07 0 1 0,5 0 1,5 17
9 Дусвалиев Азимхан Ф-8-03 0 0 7 8 15 Ф2-8-15 0 2 0 0 2 17
10 Сақтан Алихан Ф-8-02 0,5 0 7 8 15,5 Ф2-8-13 0 0 0 0,3 0,3 15,8
11 Балғабай Алдияр Ф-8-09 1,5 0 3 8 12,5 Ф2-8-09 0 1 1,8 0 2,8 15,3
12 Кива Елизавета Ф-8-08 0,5 1 7 0,5 9 Ф2-8-11 0 2 0,5 0 2,5 11,5
13 Руслан Сабина Ф-8-12 0,5 0 7 0 7,5 Ф2-8-05 0 0 0,5 0 0,5 8
14 Тұрсынбек Нұрбақыт Ф-8-06 0,5 0 3 0 3,5 Ф2-8-12 0 2 0 0 2 5,5
15 Түктібай Ермұхамед Ф-8-01 0,5 0 1 0 1,5 Ф2-8-10 0 2 0,5 0 2,5 4
16 Лаврентьев Александр Ф-8-15 0 0 0 0 0 Ф2-8-08 0 1 0 0 1 1
17 Кайдарова Агидель Ф-8-16 0 0 0 0 0 Ф2-8-04 0 0 0 0 0 0

 

 

Математика 6 класс

    Шифр    1 ТУР Шифр    2 ТУР I II III IV V VI VII VIII СУММА Место
1 Бектуров Арнур М6-08 М2-6-07 7 7 7 1 0 0 7 7 36 1 место 
2 Смаилов Алижан М6-01 М2-6-03 7 7 7 0 7 7 0 0 35 1 место
3 Азаев Данияр М6-19 М2-6-21 7 7 4 1 7 7 0 0 33 2 место
4 Ғаллам Әлішер М6-16 М2-6-02 7 7 3 1 7 7 0 0 32 2 место
5 Мамжанова Томирис М6-11 М2-6-04 7 4 3 1 0 0 7 7 29 2 место
6 Наурызбай Инжу М6-15 М2-6-22 7 3 7 1 0 7 3 0 28 2 место 
7 Бердигулова Анара М6-27 М2-6-10 7 5 5 1 2 7 0 1 28 2 место 
8 Берик Ансар М6-06 М2-6-06 7 2 7 1 0 0 3 7 27 3 место
9 Ерназарұлы Жанасыл М6-04 М2-6-09 7 7 2 1 0 7 0 2 26  3 место
10 Дружинин Алексей М6-12 М2-6-23 7 2 7 1 0 7 0 2 26  3 место
11 Козлов Тимофей М6-23 М2-6-16 7 2 1 1 0 7 5 2 25  3 место 
12 Левин Дмитрий М6-25 М2-6-13 6 4 2 1 0 7 0 2 22  3 место
13 Джалалова Азиза М6-02 М2-6-01 3 7 7 2 0 0 0 0 19  
14 Зейнолла Қадырәлі М6-14 М2-6-26 7 2 3 0 0 7 0 0 19  
15 Иссам Исмет М6-26 М2-6-14 7 4 1 1 0 0 0 1 14  
16 Бекжан Жанторе М6-10 М2-6-05 7 2 1 1 2 1 0 0 14  
17 Даулет Алихан М6-22 М2-6-19 0 5 1 1 0 0 0 7 14  
18 Алибеов Алижан М6-05 М2-6- 7 4 1 1         13  
19 Саруджиди Камелия М6-09 М2-6-12 0 2 1 1 0 7 0 0 11  
20 Карасаев Бейбарыс М6-21 М2-6-18 4 4 1 1 0 0 0 0 10  
21 Урсаева Аружан М6-07 М2-6-08 0 7 0 1 2 0 0 0 10  
22 Нәукен Әлиби М6-18 М2-6-20 1 2 0 1 1 3 0 2 10  
23 Алтынгазин Альтаир М6-20 М2-6-25 0 2 0 1 0 7 0 0 10  
24 Филиппова Милана М6-03 М2-6-11 0 1 7 2 0 0 0 0 10  
25 Сарсекова Милана М6-17 М2-6-15 7 0 1 1 0 0 0 0 9  
26 Мясников Артем М6-24 М2-6-24 5 0 1 0 0 0 0 2 8  
27 Байкуанышева Амира М6-13 М2-6-17 0 0 0 1 0 0 0 3 4  

 

Математика 7 класс

    Шифр    1 ТУР Шифр    2 ТУР I II III IV V VI VII VIII СУММА Место
1 Батырхан Ескендір М7-16 М2-7-20 7 2 7 4 4 2 3 2 31 1 место 
2 Дүйсебаев Ескендір М7-02 М2-7-01 0 7 7 0 3 5 1 5 28 1 место
3 Умбеталиев Магзум М7-07 М2-7-09 0 1 2 7 2 7 2 2 23  2 место
4 Уласхан Талап М7-15 М2-7-21 0 1 7 0 7 7 0 0 22  2 место
5 Асетова Дана М7-04 М2-7-07 0 0 7 0 7 3 2 2 21  2 место
6 Алтай Бексан М7-13 М2-7-10 7 0 7 2 2 0 1 0 19  3 место
7 Кошкарова Медина М7-03 М2-7-03 0 0 2 1 7 7 1 0 18  3 место
8 Кудайбергенов Амирхан М7-01 М2-7-04 7 0 1 0 0 3 0 7 18  3 место
9 Балашов, Артём М7-20 М2-7-11 1 0 7 0 2 1 1 0 12  грамота
10 Тойкенов Керим М7-19 М2-7-15 0 0 7 1 1 1 1 0 11  грамота
11 Арсакбаев Дастан М7-06 М2-7- 0 0 7 0         7  
12 Цой Тимур М7-14 М2-7-18 0 0 0 1 5 1 0 0 7  
13 Аскарова Назерке М7-11 М2-7-06 0 1 1 1 2 0 1 0 6  
14 Тананова Айша М7-12 М2-7-05 0 0 0 1 1 3 0 0 5  
15 Садвакас Данара М7-10 М2-7-02 0 0 0 1 0 1 2 0 4  
16 Азамат Айару М7-18 М2-7-16 0 0 0 1 1 1 0 0 3  
17 Мухараб Альмурад М7-23 М2-7-19 0 0 0 1 1 0 1 0 3  
18 Казакова Алиса М7-08 М2-7-08 0 0 0 0 1 1 1 0 3  
19 Турсынова Дария М7-05 М2-7-13 0 0 0 1 1 0 0 0 2  
20 Дукембаева Камила М7-09 М2-7- 0 0 0 1         1  
21 Мухамеди Асылхан М7-17 М2-7- 0 0 0 1         1  
22 Максимхан Мейірім М7-22 М2-7-17 0 0 0 0 0 1 0 0 1  
23 Таубай Рауан М7-24 М2-7-14 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
24 Сайран Султан (ВК) М7-21 М2-7-12 1 0 7 1 1 1 0 0 11  

 

Математика 8 класс

    Шифр    1 ТУР Шифр    2 ТУР I II III IV V VI VII VIII СУММА Место
1 Куралов Ади М8-09 М2-8-06 7 7 1 7 7 7 7 7 50  1 место
2 Мусаханова Адия М8-05 М2-8-01 3 7 7 7 5 7 7 7 50  1 место
3 Кабдолла Ансар М8-14 М2-8-16 7 7 2 7 7 6 7 0 43  2 место
4 Мурат Мансур М8-11 М2-8-08 7 7 2 7 7 5 3 1 39  2 место
5 Мұхтархан Батырхан М8-06 М2-8-20 5 0 7 7 7 7 1 1 35  3 место
6 Нұрлыбек Даниал М8-01 М2-8-09 7 7 7 1 7 0 5 0 34  3 место
7 Макашев Амир М8-08 М2-8-02 6 6 1 7 7 7 0 0 34  3 место
8 Шалбаева Биназир М8-07 М2-8-07 7 3 1 7 7 7 0 1 33  3 место
9 Марат Ленар М8-12 М2-8-15 1 7 0 7 7 7 0 1 30  3 место
10 Исенхан Арслан М8-15 М2-8-04 7 6 0 0 7 7 1 0 28  
11 Әлбек Адай М8-17 М2-8-13 7 2 7 6 3 0 0 0 25  
12 Байғожа Ерасыл М8-04 М2-8-10 7 2 7 0 7 0 0 0 23  
13 Жарасбаев Ерсайын М8-03 М2-8-05 0 2 0 7 7 7 0 0 23  
14 Тилеш Санжар М8-19 М2-8-11 1 6 1 1 7 4 3 0 23  
15 Шакир Назерке М8-13 М2-8-18 0 7 2 7 0 5 0 0 21  
16 Марданов Динмухамед М8-16 М2-8-17 0 2 0 6 7 0 5 0 20  
17 Төленді Темірлан М8-02 М2-8-03 2 2 0 0 7 0 1 0 12  
18 Сарсембеков Диас М8-18 М2-8-19 1 7 0 1 0 0 1 0 10  
19 Ермек Диас М8-10 М2-8-12 2 2 0 0 0 0 0 0 4  
20 Жұмабек Адия М8-20 М2-8-14 0 1 0 0 0 1 0 1 3  

 

Информатика 7 класс

1 тур задачи 1 тур штраф 2 тур задачи 2тур штраф общий задачи общий штраф диплом
1 Чашкина Илана, Павлодар, 7 класс 4 105 3 219 7 324 1
2 Курсаков Платон, Павлодар, 7 класс 4 297 3 163 7 460 2
3 Молдияр Абай, Көкшетау, 7 класс 4 202 3 275 7 477 2
4 Тұрғын Йахйа, Көкшетау, 7 класс 4 559 2 54 6 613 3
5 Мұратбек Ислам, Көкшетау, 7 класс 3 195 3 520 6 715 3
6 Хамзин Алихан, Көкшетау, 7 класс 3 65 2 48 5 113
7 Крамер Роман, Усть-Каменогорск, 7 класс 2 202 3 462 5 664
8 Ілияс Арман, Павлодар, 6 класс 3 128 1 41 4 169
9 Сыщенко Артем, Көкшетау, 7 класс 2 14 1 183 3 197
10 Лебедева Полина, Усть-Каменогорск, 6 класс 1 5 0 0 1 5
11 Жарылғасын Мадияр, Павлодар, 6 класс 1 9 0 0 1 9
12 Нурахметов Жан, Астана, 6 класс 1 16 0 0 1 16

 

Информатика 8 класс

1 тур задачи 1 тур штраф 2 тур задачи 2 тур штраф общий задач общий штраф диплом
1 Абенов Чингиз, Көкшетау, 8 класс 4 145 6 790 10 935 1
2 Талкат Дінислам, Астана, 8 класс 4 127 5 413 9 540 2
3 Қуанышбек Нұрислам, Көкшетау, 5 462 4 444 9 906 2
4 Айбасов Аскар, Астана, 8 класс 5 601 4 480 9 1081 2
5 Турлыбеков Ерұлан, Көкшетау, 4 712 4 475 8 1187 3
6 Жолтай Жанасыл, Астана, 8 класс 4 482 4 590 8 1072 3
7 Осевич Виктор, Павлодар, 8 класс 4 341 3 268 7 609
8 Қайролла Әлихан, Павлодар, 8 класс 4 390 3 335 7 725
9 Ташимов Галымжан, Экибастуз, 4 132 2 73 6 205
10 Хамитов Алькей, Павлодар, 8 класс 3 191 3 162 6 353
11 Мырзабеков Мансур, Павлодар, 8 класс 3 338 2 39 5 377
12 Қуан Арсен, Көкшетау, 8 класс  3 654 2 71 5 725
13 Абишев Даниял, Астана, 8 класс 4 405 1 12 5 417
14 Елкелді Аңсар, Көкшетау, 8 класс 3 540 1 163 4 703
15 Сейткадыров Амирлан, Астана, 8 класс 2 223 1 70 3 293
16 Куанышева Жасмин, Астана, 8 класс 1 226 1 117 2 343
Айдарлар

Сізге сондай-ақ қызық болуы мүмкін:

11
Jun
24

Оқу триумфы: сертификаттар болашақтың қолында

2023 жылдың 1 қыркүйегінен 2024 жылдың 25 мамырына дейін Алматы және Астана оқушылары Python бағдарламалау тілін, деректер құрылымын және Python кітапханасын терең зерттеді….

11
Jun
24

Физика пәні бойынша Азия олимпиадасында (APhO) күміс медаль

Қазақстандық оқушылар құрамасы Азия физика олимпиадасында (APhO) тамаша нәтиже көрсетіп, жеті жүлдеге ие болды: бір күміс, алты қола медаль және бір мақтау қағазы….

31
May
24

«РФММ» Алматы КеАҚ филиалына ақылы негізде түсу үшін емтихандарға бойынша онлайн тіркелу ашылады

Құрметті ата-аналар, заңды өкілдер!   2024 жылдың 01 шілдесінен бастап 05 тамызына дейін сайтта https://admissions.fizmat.kz «РФММ» Алматы КеАҚ филиалына ақылы негізде түсу үшін…

15
May
24

2024 жылы 24-28 наурыз аралығында Алматы қаласында информатика және география пәндері бойынша республикалық олимпиада өтті.

Біздің оқушыларымыз мақтан тұтарлық нәтижелерге қол жеткізді. Информатика: 1 место: Анри Жан, 9  G Цой Максим, 10 K Талкат Дінмұхаммед, 10 M 2…

15
May
24

7-21 сәуір аралығында Тіл білімі бойынша Asia Pacific Linguistics Olympiad (APLO) өтті.

Алматы қ. РФММ-нен олимпиадаға 11 “E” сынып оқушысы Есенкулов Елизар қатысып, APLO (Қазақстандағы 4-топ) дипломымен марапатталды және IOL халықаралық олимпиадасына сәтті өтті! Оның…

15
May
24

2024 жылы 17-21 наурыз аралығында Алматы қаласында математика және физика пәндерінен Республикалық олимпиада өтті.

Біздің оқушыларымыз 8 алтын, 5 күміс және 6 қола медаль, барлығы 19 марапатқа ие болып, мектебіміздің атын абыроймен қорғады! Алтын: – Сахипов Амир…

15
May
24

2024 жылы 27-31 наурыз аралығында Павлодар қаласында химия және биология пәндерінен 9-11 сынып оқушылары арасында жалпы білім беретін пәндер бойынша дәстүрлі республикалық олимпиада өтті.

Алматы қ. РФММ оқушылары тамаша нәтижелер көрсетті: Биология: Биология: 1. Азизов Тимур – 2 орын 2. Ли-Цун-Е Никита – 3 орын 3. Береке…

13
May
24

Результаты заключительного этапа Городской Жаутыковкой Олимпиады 2024 г.Алматы

Результаты по математике Математика Результаты по физике Физика Результаты по информатике Информатика

10
May
24

Қорытынды кезең (күндізгі кезең) 2024 жылғы 11-12 мамырда өтеді

Қорытынды кезең (күндізгі кезең) 2024 жылғы 11-12 мамырда Алматы және Астана қалаларында Республикалық физика-математика мектебінің филиалдары базасында өтеді. Алматы қ., мекен-жайы: Бұқар Жырау…