Результаты отборочного этапа ГЖО 2023 по физике
По результатам отборочного этапа ГЖО 2023 по физике на финальный этап проходят участники решившие:
8 класс – 9 баллов и выше,
7 класс – 9 баллов и выше
8 класс
№ | Баллы (максимум 24) | Аты-жөні / ФИО | Облыс, қала, оқу орны (мектеп нөмірі) / Область, город, образовательное учреждение (№ школы) | Прошел/ла на заключительный этап |
1 | 24 / 24 | Қазымбек Илияс | Акмолинская, Астана, РФМШ | Прошел (прошла) |
2 | 24 / 24 | Аканов Альтаир Жанатович | Акмолинская область, Астана, РФМШ г. Астана | Прошел (прошла) |
3 | 24 / 24 | Аймуратов Азамат | Город Алматы НИШ ФМН | Прошел (прошла) |
4 | 24 / 24 | Рудик Иван Антонович | Павлодарская область, г.Павлодар, КГУ “Школа-лицей №8 для одарённых детей” | Прошел (прошла) |
5 | 22 / 24 | Али Хабибуллаұлы | Астана ер БИЛ | Прошел (прошла) |
6 | 21 / 24 | Ведянин Макар Вадимович | КГУ СЛ 165 | Прошел (прошла) |
7 | 21 / 24 | Мирошников Глеб Георгиевич | г Павлодар. школа-лицей№8 | Прошел (прошла) |
8 | 21 / 24 | Серикбаев Асанали | Алматинская алматы РФМШ | Прошел (прошла) |
9 | 21 / 24 | Лаврентьев Александр Вадимович | Улытау,Жезказган ОШ№22 | Прошел (прошла) |
10 | 20 / 24 | Сарсенгали Амир | Актюбинская область, город Актобе, НИШ ФМН Актобе | Прошел (прошла) |
11 | 19 / 24 | Абылай Смагулов Дарханович | Зерде №9 | Прошел (прошла) |
12 | 18 / 24 | Кайдарова Агидель | Павлодарская область, город Павлодар, НИШ ХБН | Прошел (прошла) |
13 | 18 / 24 | Ураим Айдар Алмазұлы | г. Алматы, НАО РФМШ филиал Алматы | Прошел (прошла) |
14 | 18 / 24 | Кива Елизавета Сергеевна | Павлодарская область,Павлодар,ГУ”Гимназия №3 для одаренных детей”города Павлодара | Прошел (прошла) |
15 | 18 / 24 | Токсанбаев Айбек Алматович | Алматы, РФМШ | Прошел (прошла) |
16 | 18 / 24 | Туралы Алиби | Мангистауская область,город Актау,НИШ ХБН г.Актау | Прошел (прошла) |
17 | 17 / 24 | Құрбаналиқызы Шынар | Алматы, РФМШ | Прошел (прошла) |
18 | 17 / 24 | Сейткамит Аргын Жумагалиулы | Астана, НИШ ФМН | Прошел (прошла) |
19 | 16 / 24 | Сағымбай Мұнар | Алматы қаласы, РФММ Алматы | Прошел (прошла) |
20 | 16 / 24 | Бектурсын Дария | г.Павлодар, КГУ Лицей 8 для одаренных детей города Павлодар | Прошел (прошла) |
21 | 16 / 24 | Дусвалиев Азимхан Дамирович | Астана, Акмолинская область, ТОО “Экономический лицей” | Прошел (прошла) |
22 | 16 / 24 | Ратбек Әмір | г Алматы РФММ | Прошел (прошла) |
23 | 16 / 24 | Баялина Айгерим Ерболкызы | Астана, РФМШ | Прошел (прошла) |
24 | 15 / 24 | Әуелбек Бақыт Өмірланұлы | Алматы облысы Алматы қаласы РФММ | Прошел (прошла) |
25 | 15 / 24 | Султанбекова Сафина Муратовна | Алматы, Алматы, РФМШ | Прошел (прошла) |
26 | 15 / 24 | Тұрсынбек Нұрбақыт | Астана қаласы, №9 “Зерде” мамандандырылған лицейі | Прошел (прошла) |
27 | 15 / 24 | Онаев Амирбек | Астана, НАО РФМШ | Прошел (прошла) |
28 | 14 / 24 | Ким Марк Михайлович | Павлодарская, Павлодар, НИШ ХБН | Прошел (прошла) |
29 | 14 / 24 | Еркенов Есенжан Каиргельдыулы | Астана, РФМШ | Прошел (прошла) |
30 | 14 / 24 | Мамбеталиева Динара Куандыковна | актюбинская область,город Актобе,школа “сымбат | Прошел (прошла) |
31 | 14 / 24 | Садыков Амир Русланович | Алматы, РФМШ | Прошел (прошла) |
32 | 14 / 24 | Пай Диана | Алматы, НИШ ФМН | Прошел (прошла) |
33 | 14 / 24 | Ибрагим Алихан Талгатович | Алматинская область, город Алматы, НИШ ФМН | Прошел (прошла) |
34 | 14 / 24 | Ли Кирилл Вячеславович | Алматинская область, Алматы, РФМШ | Прошел (прошла) |
35 | 14 / 24 | Нугманова Аружан Ренатовна | Город Астана, РФМШ | Прошел (прошла) |
36 | 14 / 24 | Сапарбеков Асылбек | туркестан қаласы.Нұртас Оңдасынов | Прошел (прошла) |
37 | 14 / 24 | Түктібай Ермұхамед | № 9 “Зерде” мектеби | Прошел (прошла) |
38 | 13 / 24 | Балғабай Алдияр Еркіндосұлы | Ақмола облысы, Астана, РФМШ | Прошел (прошла) |
39 | 13 / 24 | Каруов Касымжомарт Русланович | Актюбинская область, Актобе, НИШ ФМН Актобе | Прошел (прошла) |
40 | 12 / 24 | Руслан Сабина Дарханкызы | РФМШ | Прошел (прошла) |
41 | 12 / 24 | Оналбаева Аружан Данияровна | акмолинская область, астана, ниш фмн | Прошел (прошла) |
42 | 12 / 24 | Амракулова Эстер Вильямовна | Алматы, Tamos | Прошел (прошла) |
43 | 12 / 24 | Сақтан Алихан Қанатулы | “ТОО Экономический лицей” | Прошел (прошла) |
44 | 12 / 24 | Гриценко Максим | туркестанская область, Шымкент, школа Арофат | Прошел (прошла) |
45 | 12 / 24 | Узакбай Амандык | г. Атырау,№38-лицей школа | Прошел (прошла) |
46 | 12 / 24 | Бисенгазиев Мадияр | Ақшұқыр мектеп-лицейі | Прошел (прошла) |
47 | 11 / 24 | Есенгос Алимжан Алиханулы | Акмолинская, Астана, Quantum STEM School | |
48 | 11 / 24 | Сыргабаев Думан Нурланович | г Алматы, НИШ ФМН | |
49 | 11 / 24 | Идиргали Мадияр Айбарұлы | НИШ ХБН г.Атырау | |
50 | 11 / 24 | Алимжанов Жасур Оринбасарович | Туркестан Кентау М.Кашгари | |
51 | 10 / 24 | Ерланқызы Айкерім | 178 мамандандырылған лицей | |
52 | 10 / 24 | Ерёменко Данил Романович | Алматинская область, Алматы, РФМШ | |
53 | 10 / 24 | Умирбеков Ералы Кайратбекович | Атырауская область, город Атырау, школа НИШ ХБН Атырау | |
54 | 10 / 24 | Абдуғаппар Рамазан | Астана,№9 Зерде мектебі | |
55 | 9 / 24 | Ержанулы Жангир Ержанулы | РФМШ | |
56 | 9 / 24 | Турсунханов Альнур Нуржанович | Акмолинская область, г.Астана, НИШ ФМН г.Астана | |
57 | 8 / 24 | О Ханыдб | Алматинская область, Алматы ,УВК “Арман” | |
58 | 8 / 24 | Бельгимбаева Дамира Асетовна | город Алматы, РФМШ | |
59 | 8 / 24 | Куаныш Арсен | Астана, РФМШ | |
60 | 8 / 24 | Құдайбергенова Аруана | Алматы,178 мамандандырылған лицей | |
61 | 8 / 24 | МАРАТ НҰРСҰЛТАН | Түркістан облысы ТУРКЫСТАН КАЛАСЫ НУРТАС ОНДАСЫНОВ | |
62 | 8 / 24 | Болат Диана | дарын | |
63 | 7 / 24 | Байболов Даниял Аянович | Алматы школа РФМШ | |
64 | 7 / 24 | Жанбыр Ерторе | Astana, QUANTUM STEM SCHOOL | |
65 | 7 / 24 | Bayah Anel | almaty, 178 lyceum | |
66 | 6 / 24 | Aйша Алмат | Астана Quantum STEM school | |
67 | 6 / 24 | Сванбаев Диас Санжарович | РФМШ | |
68 | 6 / 24 | Купельдеев Мирас | НИШ ФМН г.Астана | |
69 | 6 / 24 | Әшірбек Еркежан | Алматы қаласы республикалық физика математика мектебі | |
70 | 6 / 24 | Ақынқызы Ділдана | Алматы , 178 | |
71 | 6 / 24 | Ли Арсен | НИШ фмн алматы | |
72 | 4 / 24 | Богина Ревекка | Алматинская область, Алматы, ТЭФМШ Тамос | |
73 | 0 / 24 | Назирова Алия Бауржановна | Алматы, РФМШ |
7 класс
№ | Баллы (максимум 31) | Аты-жөні / ФИО | Облыс, қала, оқу орны (мектеп нөмірі) / Область, город, образовательное учреждение (№ школы) | Прошел/ла на заключительный этап |
1 | 25 / 31 | Пономарёва Анастасия Игоревна | РФМШ г. Астана | Прошел (прошла) |
2 | 24 / 31 | Исаева Анита Даниловна | Алматы, РФМШ | Прошел (прошла) |
3 | 20 / 31 | Амангелді Мерей | Павлодарская область, город Павлодар, школа Жас дарын | Прошел (прошла) |
4 | 20 / 31 | Марат Адият Сергейулы | Акмолинская область,Астана,”РФМШ” | Прошел (прошла) |
5 | 20 / 31 | Стал Абдрахман Рахимулы | Астана, РФМШ Астана | Прошел (прошла) |
6 | 19 / 31 | Серікұлы Жандос | РФМШ | Прошел (прошла) |
7 | 19 / 31 | Агишева Сати Галымовна | РФМШ АСТАНА | Прошел (прошла) |
8 | 18 / 31 | Есентай Даниал Жаркынович | тамос школа лингвистка эдьюкейшн | Прошел (прошла) |
9 | 18 / 31 | Груманцев Илья Александрович | Алматы, ТЭФМШ | Прошел (прошла) |
10 | 18 / 31 | Marat Omar | NPSM | Прошел (прошла) |
11 | 18 / 31 | Абулкайыр Айбар | Ақмола облысы, Астана, РФМШ | Прошел (прошла) |
12 | 17 / 31 | Аслан Байшуак | Алматинская Алматы Физмат | Прошел (прошла) |
13 | 17 / 31 | Сагындык хамза | Astana,astana,Bil | Прошел (прошла) |
14 | 17 / 31 | Жаксыбай Нурасыл Нуртайулы | Караганда НИШ ХБН | Прошел (прошла) |
15 | 17 / 31 | Эм Александр Викторович | Алматинская область, город Алматы, школа НИШ ФМН | Прошел (прошла) |
16 | 16 / 31 | Жанторе Сугирбек | РФМШ | Прошел (прошла) |
17 | 15 / 31 | Есболат Елина | Ақмола облысы , Астана қаласы , РФМШ | Прошел (прошла) |
18 | 14 / 31 | Шакимашрип Кенесары | Астана, РФМШ | Прошел (прошла) |
19 | 14 / 31 | Раимжанов Ануар Алексеевич | Акмолинская область, астана, РФМШ | Прошел (прошла) |
20 | 13 / 31 | Ахмет Рамазан Даниярұлы | Акмолинская Область, Астана, РФМШ | Прошел (прошла) |
21 | 13 / 31 | Айджанов Жан Талгатович | ЗКО город Уральск ШЛ №28 | Прошел (прошла) |
22 | 12 / 31 | Медіғат Кәусар Бейбітқызы | Павлодар обылысы, Павлодар қаласы, Жас дарын мамандандырылған мектеп- лицейі | Прошел (прошла) |
23 | 12 / 31 | Амангельды Мансур | Алматы 178 мамандандырылган | Прошел (прошла) |
24 | 12 / 31 | Османов Айбек | Абай облысы, Семей ФМБ НЗМ | Прошел (прошла) |
25 | 12 / 31 | Кәрім Бейбарыс Ерболұлы | Город Астана, школа РФМШ | Прошел (прошла) |
26 | 12 / 31 | Адай Алимжан | Астана город область Есильская Рфмш | Прошел (прошла) |
27 | 12 / 31 | Берікбол Мадияр | Есіл,Астана,РФМШ | Прошел (прошла) |
28 | 10 / 31 | Кенжетаев Жахангер Арыстанович | Астана, школа РФМШ | Прошел (прошла) |
29 | 10 / 31 | Ракишев Арнур Мереевич | Астана каласы, РФМШ | Прошел (прошла) |
30 | 10 / 31 | Есбулатова Сагибжамал | РФМШ | Прошел (прошла) |
31 | 10 / 31 | Тюлюбаев Эльдар Досмуханович | Город Астана,Школа РФМШ | Прошел (прошла) |
32 | 10 / 31 | Танат Мерей | НИШ ФМН Астана | Прошел (прошла) |
33 | 10 / 31 | Ещжан Чингиз Ерланұлы | НИШ Ф-МН г.Астана | Прошел (прошла) |
34 | 9 / 31 | Папка Богдан Алексеевич | Алматы, ТЭФМШ | Прошел (прошла) |
35 | 9 / 31 | Исабек Аңсар | Алматы қаласы,178 мамандандырылған лицей | Прошел (прошла) |
36 | 9 / 31 | Турехан Алим | Ақтөбе қаласы, №56ЖОББМ | Прошел (прошла) |
37 | 9 / 31 | Жанболатұлы Мәди | #173, Алматы | Прошел (прошла) |
38 | 9 / 31 | Жұмағали Абзал | Алатау облысы Алматы қаласы №178 лицей | Прошел (прошла) |
39 | 9 / 31 | Малика Алипбаева | Алматы,178мамандырылған лицей | Прошел (прошла) |
40 | 9 / 31 | Карагулова Дильназ | Актюбинская область, Актобе, чш Сымбат | Прошел (прошла) |
41 | 9 / 31 | Жұмағали Игілік | Ақмола обылсы, Астана, РФМШ | Прошел (прошла) |
42 | 9 / 31 | Файзулла Наби Жанболатұлы | Акмолинская область, Астана город, НИШ ФМН Астана | Прошел (прошла) |
43 | 8 / 31 | Бодрова Альбина Валентиновна | Карагандинская область село Трудовое КГУ”ОШ№15″ | |
44 | 8 / 31 | Туғанбай Әлия | Алматы 178 мамандандырылған лицей | |
45 | 8 / 31 | Тлегенова Аяулым | Алматы, НИШ фмн | |
46 | 8 / 31 | Айдын Орынбек | Астана ,РФМШ | |
47 | 8 / 31 | Тулепбаев Санжар Саматович | Акмолинская область,город Астана,НИШ ФМН города Астана | |
48 | 8 / 31 | Талап Бекайдар | BIL Astana | |
49 | 8 / 31 | Дарханұлы Сұлтан | Астана БИЛ Ер | |
50 | 8 / 31 | Кәдірбек Айтұмар | Алматы қаласы №178 | |
51 | 8 / 31 | Еркінұлы Алихан | Алматы қаласы №173 | |
52 | 7 / 31 | Абильдаев Мади | НИШ ФМН АЛМАТЫ | |
53 | 7 / 31 | Байбосынов Нұрали Айбарұлы | НИШ ФМН | |
54 | 7 / 31 | Нұрлан Эмир Тимурұлы | Ақмола облысы, Астана қаласы, Quantum STEM school | |
55 | 7 / 31 | Саттар Динмухаммед Галымжанулы | г.Алматы ,гимнизия 38 | |
56 | 7 / 31 | Қожахмет Исламбек | Астана, РФММ | |
57 | 7 / 31 | Бақбеген Асет | Астана РФМШ | |
58 | 7 / 31 | Токарев Александр Юрьевич | РФМШ г. Алматы | |
59 | 7 / 31 | Серик Мади Азаматович | Область: Акмолинская область, Город: Астана, Школа: НИШ ФМН города Астана | |
60 | 7 / 31 | Қойлыбай Жәңгір | Алматы,Алматы,РФМШ | |
61 | 6 / 31 | Кадырханов Дамир Аскарович | Quantum | |
62 | 6 / 31 | Абдрахман Әбілқайыр | Альматы,№178, | |
63 | 5 / 31 | Канатбек Чингиз | Карагандинская обл. Караганда. СШЛИ информационных технологий | |
64 | 5 / 31 | Темиргали Арын Аянулы | Город Астана, школа НИШ ФМН | |
65 | 5 / 31 | Турлыбек Альнур Еркебуланулы | Город Алматы, школа ФизТех | |
66 | 5 / 31 | Тынышбаев Омар | Алматы қаласы,НЗМ ФМН Алматы | |
67 | 5 / 31 | Бйбарыс Бердіхан | Алматы Обл Алматы Город РФМШ Алматы | |
68 | 4 / 31 | Наурызбай Аскар | Астана 70мектепөлицей | |
69 | 4 / 31 | Аян Салтанат | Алматы қаласы 178-мамандандырылған лицей | |
70 | 3 / 31 | Абдулдин Асхат | НИШ ФМН г.Талдыкорган | |
71 | 3 / 31 | Жамбаев Ерасыл ЖЕЕ | павлодар павлодар жас дарын | |
72 | 3 / 31 | Пестова Лада Александровна | ВКО, Усть-Каменогорск, КГУОСШЛМФИ 25 | |
73 | 2 / 31 | Серікқали Жанерке Амангелдықызы | НИШ ФМБ Семей | |
74 | 2 / 31 | Салимова Мариам | РФМШ | |
75 | 2 / 31 | Достияр Сымбат | г.Алматы, школа РФМШ | |
76 | 1 / 31 | Оразақын Айзере Мақсатқызы | Алматы, НИШ ФМН | |
77 | 1 / 31 | Шадмат Ұлықбек | Алматы облысы,Алматы,№175 | |
78 | 1 / 31 | Бисембаева Диана Бауржановна | Алматинская область,Алматы,Тамос Эдьюкейшн (ТЭЛШ)) | |
79 | 0 / 31 | Ауалбекова Жасмина | Алматы қаласы, №206 мектеп-гимназия | |
80 | 0 / 31 | Тулеубек Алуа | Ш.Смағұлов атындағы АОФММИ |
Сізге сондай-ақ қызық болуы мүмкін:
РФММ-нің болашақ оқушылары назарына!
РФММ-нің болашақ оқушылары назарына! Алматы қаласындағы РФМШ-нің ақылы және грант бөліміне қабылданған оқушылардың құжаттарын қабылдау 5 тамыздан бастап басталатынын хабарлаймыз! Құжаттарды қабылдау басталатын…
Оқу триумфы: сертификаттар болашақтың қолында
2023 жылдың 1 қыркүйегінен 2024 жылдың 25 мамырына дейін Алматы және Астана оқушылары Python бағдарламалау тілін, деректер құрылымын және Python кітапханасын терең зерттеді….
Физика пәні бойынша Азия олимпиадасында (APhO) күміс медаль
Қазақстандық оқушылар құрамасы Азия физика олимпиадасында (APhO) тамаша нәтиже көрсетіп, жеті жүлдеге ие болды: бір күміс, алты қола медаль және бір мақтау қағазы….
«РФММ» Алматы КеАҚ филиалына ақылы негізде түсу үшін емтихандарға бойынша онлайн тіркелу ашылады
Құрметті ата-аналар, заңды өкілдер! 2024 жылдың 01 шілдесінен бастап 05 тамызына дейін сайтта https://admissions.fizmat.kz «РФММ» Алматы КеАҚ филиалына ақылы негізде түсу үшін…
2024 жылы 24-28 наурыз аралығында Алматы қаласында информатика және география пәндері бойынша республикалық олимпиада өтті.
Біздің оқушыларымыз мақтан тұтарлық нәтижелерге қол жеткізді. Информатика: 1 место: Анри Жан, 9 G Цой Максим, 10 K Талкат Дінмұхаммед, 10 M 2…
7-21 сәуір аралығында Тіл білімі бойынша Asia Pacific Linguistics Olympiad (APLO) өтті.
Алматы қ. РФММ-нен олимпиадаға 11 “E” сынып оқушысы Есенкулов Елизар қатысып, APLO (Қазақстандағы 4-топ) дипломымен марапатталды және IOL халықаралық олимпиадасына сәтті өтті! Оның…
2024 жылы 17-21 наурыз аралығында Алматы қаласында математика және физика пәндерінен Республикалық олимпиада өтті.
Біздің оқушыларымыз 8 алтын, 5 күміс және 6 қола медаль, барлығы 19 марапатқа ие болып, мектебіміздің атын абыроймен қорғады! Алтын: – Сахипов Амир…
2024 жылы 27-31 наурыз аралығында Павлодар қаласында химия және биология пәндерінен 9-11 сынып оқушылары арасында жалпы білім беретін пәндер бойынша дәстүрлі республикалық олимпиада өтті.
Алматы қ. РФММ оқушылары тамаша нәтижелер көрсетті: Биология: Биология: 1. Азизов Тимур – 2 орын 2. Ли-Цун-Е Никита – 3 орын 3. Береке…
2024 жылы 26-30 сәуір аралығында Астана қаласында ағылшын тілі, неміс тілі, орыс тілі және әдебиеті, орыс тілі бойынша 10-11 сынып оқушылары арасында жалпы білім беретін пәндер бойынша дәстүрлі республикалық олимпиада өтті.
Біздің Алматы РФММ оқушылары тамаша нәтижелер көрсетті: Ағылшын тілі: 1. Секенов Алан – 3 орын 2. Ю Артур – 2 орын 3. Жаутыкова…
Результаты заключительного этапа Городской Жаутыковкой Олимпиады 2024 г.Алматы
Результаты по математике Математика Результаты по физике Физика Результаты по информатике Информатика