Сабақтар және қоңыраулар кестесі

2018-2019 о.ж. І жартыжылдығына қ/б САБАҚТАР КЕСТЕСІ (7-11 сыныптар) 

2018-2019 о.ж. І жартыжылдығына о/б САБАҚТАР КЕСТЕСІ (7-11 сыныптар) 

СЫНЫП

2018-2019 оқу жылына арналған қоңырау кестесі / Расписание звонков на 2018-2018 учебный год 

Сабақ / Урок Үзіліс / Перемена
Таңертенгі жиын /
Утренние сборы
07.45-07.55 5 минут
1 08.00-08.40 5 минут
2 08.45-09.25 15 минут
3 09.40-10.20 5 минут
4 10.25-11.05 25 минут
5 11.30-12.10 5 минут
6 12.15-12.55 20 минут
7 13.15-13.55 5 минут
8 14.00-14.40 20 минут
9 15.00-15.40

 

Сабақтар 17 қыркүйектен басталады

2018-2019 оқу жылына математика пәні бойынша олимпиадалық резервтің сабақ кестесі

Сынып Күні және уақыты Жаттықтырушының

аты-жөні

Кабинет
1 7 сынып сәрсенбі сағ. 15:00-18:00

сенбі сағ. 10:00-13:00

Кунгожин Нурбек 211
2 8 сынып дүйсенбі 1 топ сағ. 16:00-18:00,

сәрсенбі 2 топ сағ. 16:00-18:00,

сенбі сағ. 11:00- 14:00 барлығы (№1 және №2 топтар)

Джумагулов Серик 207
3 9 сынып сейсенбі∕бейсенбі

сағ. 16:00-18:00

сенбі

1 топ сағ. 09:00-13:00

2 топ сағ. 14:00-18:00

Кунгожин Медеубек 210
4 10-11 сыныптар дүйсенбі сағ. 08:00-11:00

сенбі сағ. 09:00-12:00

Хаджимуратов Нурсултан 221

 2018-2019 оқу жылына физика пәні бойынша олимпиадалық резервтің сабақ кестесі

Сынып Күні және уақыты Жаттықтырушының

аты-жөні

Кабинет
1 7 сынып/орыс сәрсенбі сағ. 16:00-19:00

сенбі сағ. 11:00-15:00

Александр Ким 208
8 сынып/орыс дүйсенбі∕жұма сағ. 16:00-19:00
2 9 сынып∕қаз дүйсенбі/жұма

сағ. 1,:00-1ұ:00

Шакиров Аман 101
3 9-10 сыныптар дүйсенбі∕бейсенбі 14:50-17:00 сенбі сағ. 10:30-12:40 Мұсатай Санат 407
4 7-8 сыныптар/қаз сәрсенбі сағ. 16:30-18:00

жұма сағ. 15:30-18:00

сенбі сағ. 10:00-14:00

Елдос Бақтияр 206

2018-2019 оқу жылына информатика пәні бойынша олимпиадалық резервтің сабақ кестесі

Топ: Upper intermediate

Сабақ кестесі:

Апта күні Уақыты
Сейсенбі 16:00 – 19:00 ХАТУ 111 кабинет
Жұма 16:00 – 19:00 ХАТУ 111 кабинет

Жаттықтырушы: Сатылханов Темірлан

Топ: Intermediate

Сабақ кестесі:

Апта күні Уақыты Жаттықтырушының

аты-жөні

Дүйсенбі 16:00 – 19:00 ХАТУ 110 кабинет Ескіндір Cұлтанов
Бейсенбі 16:00 – 19:00 ХАТУ 110 кабинет Ким Андрей

Жаттықтырушылар: Ким Андрей, Ескіндір Cұлтанов

 Топ: Elementary

Сабақ кестесі:

Апта күні Уақыты Жаттықтырушының

аты-жөні

Дүйсенбі 16:00 – 19:00 ХАТУ 111 кабинет Ким Андрей
Сенбі 11:00 – 14:00 ХАТУ 110 кабинет Ескіндір Cұлтанов

Жаттықтырушылар: Ким Андрей, Ескіндір Cұлтанов

 

2018-2019 оқу жылына химия пәні бойынша олимпиадалық резервтің сабақ кестесі

Сынып Күні және уақыты Жаттықтырушының

аты-жөні

Кабинет
1 7-8 сыныптар сәрсенбі сағ. 16:00-19:00

сенбі сағ. 13:00-18:00

(сағ. 14:00-15:00 түскі ас)

Калыева Акмерей 121
2 9-10 сыныптар сәрсенбі сағ.16:00-19:00

сенбі сағ. 10:00-13:00

Серік Еркін 119

2018-2019 оқу жылына биология пәні бойынша олимпиадалық резервтің сабақ кестесі

Сынып Күні және уақыты Жаттықтырушының

аты-жөні

Кабинет
1 7-9 сыныптар дүйсенбі∕сейсенбі

сағ. 14:00-18:00

сенбі сағ. 09:00-13:00

 

Смайлов Бауыржан 229

2018-2019 оқу жылына геология пәні бойынша олимпиадалық резервтің сабақ кестесі

Сынып Күні және уақыты Жаттықтырушының

аты-жөні

Кабинет
1 7-10 сыныптар сәрсенбі∕жұма сағ. 16:00-19:00

 

Сарсенбаева Айгуль 107

2018-2019 оқу жылына ағылшын тілі бойынша олимпиадалық резервтің сабақ кестесі

Сынып Күні және уақыты Жаттықтырушының

аты-жөні

Кабинет
1 11 сынып сейсенбі сағ. 15.00:17.00/ бейсенбі сағ. 15:00-17:00/

сенбі 10:00-12:00/12.30-14.00 + English Debate Club

(after reserve)

Макашева Нурила 210

2018-2019 оқу жылына робототехника пәні бойынша олимпиадалық резервтің сабақ кестесі

Сынып Күні және уақыты Жаттықтырушының

аты-жөні

Кабинет
1 10-11 сыныптар дүйсенбі-жұма сағ. 14:00-18:00

 

Бақтығали Әсет 413
2 8-9 сыныптар дүйсенбі∕сәрсенбі∕жұма

сағ. 16:00-18:00

Даруш Жанибек 411

2018-2019 оқу жылына экономика пәні бойынша олимпиадалық резервтің сабақ кестесі

Сынып Күні және уақыты Жаттықтырушының

аты-жөні

Кабинет
1 9-11 сыныптар дүйсенбі сағ. 16:00-17:30/

сәрсенбі сағ. 16:00-17:30

Тажибаева Динара 111

2018-2019 оқу жылына астрономия пәні бойынша олимпиадалық резервтің сабақ кестесі

Сынып Күні және уақыты Жаттықтырушының

аты-жөні

Кабинет
1 8-10 сыныптар сенбі сағ. 14:00-18:00 Бейсен Нұрзада 105

2018-2019 оқу жылына неміс тілі бойынша олимпиадалық резервтің сабақ кестесі

Сынып Күні және уақыты Жаттықтырушының

аты-жөні

Кабинет
1 10-11 сыныптар дүйсенбі/сейсенбі

сағ. 16:00-17:30                                                                 сенбі 1-топ сағ. 09:00-10:30/

2-топ сағ.11:00-12:30

Кулумбетова Нурбану 109

2018-2019 оқу жылына география пәні бойынша олимпиадалық резервтің сабақ кестесі

Сынып Күні және уақыты Жаттықтырушының

аты-жөні

Кабинет
1 8-11 сыныптар бейсенбі сағ. 16:00-18:00 Абулгазиев Андрей 123
2 бейсенбі сағ. 16:00-18:00 Абдиманапов Бахадур 123