10
Nov
17

«РФММ» КеАҚ (Алматы қ.) Ашық есіктер күні



 

Ашық есіктер күні
«РФММ» КеАҚ (Алматы қ.)

  

Күні:18 қараша 2017

Өтетін орны: Алматы қ., «НАО РФМШ» «РФММ» КеАҚ

Шақырылғандар: 8-11 сынып оқушыларының ата-аналары

 

Іс-шаралар жоспары:

  • 40 – 13.30 «РФММ» КеАҚ 2017ж. Білім беру көрмесі

Шақырылғандар: учащиеся 10 – 11 классов (по графику), родители учащихся 10 – 11 классов.

Өтетін орны: «РФММ» КеАҚ спорттық залы

Қатысушылар:

Университеттер Білім беру агенттіктері
Назарбаев Университеті – тілдік курстар
ҚБТУ – дайындық курстары
ҚазҰУ – жазғы шетелдік бағдарламалар
КазНТУ – шетелде білім алу
ХАТУ
SDU
АЭжБУ
КИМЭП
ММУ Астана қ. филиалы
С.Д.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ
Азаматтық авиация академиясы
UIB
AlmaUniversity
Education USA AdvisingCenter

 

  • 00 – 14.00 10-11 сынып оқушыларының ата-аналары үшін жалпы мектептік ата-аналар жиналысы.

Жиналыстың тақырыбы:Мамандықты таңдауда отбасы мен мектептің өзара байланысы.

Шақырылғандар: 10-11 сынып оқушыларының ата-аналары.

Өтетін орны: «РФММ» КеАҚ акт залы.

 

  • 00 – 15.00 Сыныптардың ата-аналарының жиналыстары

Жиналыстың тақырыбы: «І тоқсанның қорытындылары, ІІ тоқсандағы ӘБЖ туралы ақпарат».

Шақырылғандар: 8-11 сынып оқушыларының ата-аналары.

Өтетін орны: кестеге сәйкес кабинеттер бойынша

Сынып Сынып жетекшісі, тьютор Кабинет
8 «А» /қаз/ Кабулова Нурбану Таргиновна 229
8 «Б» /қаз/ Кишкеева Каламкас Суттибаевна 233
8 «В» /қаз/ Карымсакова Газиза Жамалбековна 109
8 «Г» /қаз/ Балагазова Айгуль Кажибековна 105
8 «Д» /орыс/ Концова Евгения Александровна 315
8 «Е» /орыс/ ТастембековаГаухарКаиржановна 405
9 «А» /қаз/, 9 «Б» /қаз/ Тьютор Нурымова Шолпан Искандировна 101
9 «В» /қаз/ Турагалдиева Шолпан Амреевна 310
9 «Г» /қаз/ Джумадуллаева Улдарай Сералиевна 415
9 «Д» /орыс/, 9 «Е» /орыс/ Тьютор Абельпейсова Алия Мейркановна 123
9 «Ж» /орыс/ Тансыкбаева Толкын Амангельдиновна 220
10 «А» /қаз/ Естемесова Гульнур Нурмакамбетовна 121
10 «Б» /қаз/ Баймаханова Жанар Адамбаевна 309
10 «В» /қаз/ Сагадиева Майра Сатьжановна 103
10 «Г» /қаз/ Кошанова Рабига Игенбеккызы 213
10 «Д» /орыс/ Макашева Нурила Болатовна 204
10 «Е» /орыс/ Байсакова Асель Анатольевна 312
10 «Ж» /орыс/ Бухарбекова Баян Бакытовна 321
11 «А» /қаз/ Әбдіғаппарова Нұрлыгүл Әділханқызы 317
11 «Б» /қаз/ Бисембаева Улмекен Зейнуллаевна 218
11 «В» /қаз/ Абилхасимова Динара Куандыковна 111
11 «Г» /қаз/ Алғазы Серік Сәбитұлы 409
11 «И» /қаз/ Акегожаева Леила Нурдановна 319
11 «Д» /орыс/ Сенгербаев Даурен Турарбаевич 119
11 «Е» /орыс/ Кабдиева Гульмира Тулеповна 406
11 «Ж» /орыс/ Кырыкбаева Гульмира Жумакожановна 116
10 «К» (қаз) Нуриденова Самал Кайратовна 403
10 «Л» (орыс) Байтасов Мейрамбек Калидоллаевич 311
11 «К» (қаз) Әден Қаламқыз Бәйкеқызы 204
11 «Л» (орыс) Ахметова Галия Зейнуллақызы 227

 

  • 00 –16.00 Бейінді пәндердің мұғалімдерімен кездесулер

Шақырылғандар: 8-11 сынып оқушыларының ата-аналары (ниеті бойынша)

Өтетін орны: кестеге сәйкес кабинеттер бойынша

Мұғалім Кабинет
Математика мұғалімдері Абилгазиев Жанарбек Нурбакытович, Ардақ Дидар, Ахметова Ғали яЗейноллақызы, Әден Қаламқыз Бәйкеқызы, Байсуйеуева Жанат Нурлыбаевна, Батыршаев Мейрам Жайлаубекович, Бегимбетов Талгат Полатович, Долаев Архат Садырбаевич, Есмагамбетова Лязат Амиргалиевна, Жақсыкелді Ақжол Жанкелдіұлы, Кишкеева Каламкас Суттибаевна, КошановаРабига Игенбеккызы, Нагашбекова Анар Турсынбековна, Омар Мәден, Омарова Гульжан Смановна, Омарова Шакизат Султановна, Рыскулова Ұлтуар Бейсетаевна, Саякова Бибигуль Муратбековна, Скаков Маргулан Кызайбаевич, Тыныштықбай Абылай Қанатұлы, Уадилова Айгуль Дюсенбековна, Файзиев Шавкат Абиддинович, Шинасилова Сауле Сыздыковна, Шубай Айдана Манатқызы

Сызу мұғалімі Жамишева Сауле Абрашовна

117
Физика мұғалімдері Довгаль Юрий Николаевич, Еркинбаев Нурлан Махсетович, Жумагалиева Карлыгаш Канатовна, Кабдиев Болат Зарипович, Кабдиева Гульмира Тулеповна, Қабылқақ Мұрал, Мамутов Мусабек Сапахович, Мусатай Санат, Соколов Василий Васильевич, Турагалдиева Шолпан Амреевна, Тұяқбаев Сабыр Тұяқбаевич, Шакиров Аман Кайратұлы 115
Информатика, бағдарламалау мұғалімдері Алғазы Серік Сәбитұлы, ДжумадуллаеваУлдарай Сералиевна, Калиева Жансая, Кәрім Асхат Түлегенұлы, Сайлаубекова Жансая Серікбекқызы, Сейдахметова Каламкас Сейдахметкызы, Султан Рамазан Маратулы, Чесноков Роман Анатольевич 411
Қазақ тілі және әдебиет мұғалімдері Абельпейсова Алия Мейркановна, Ахметбекова Айжан Каналбаевна, Бейсембаева Жаннур Мелисовна, Кырыкбаева Гульмира Жумакожановна, Сагадиева Майра Сатьжановна, Серикбаева Шынар Байтуяковна

Орыс тілі және әдебиет мұғалімдері Балагазова Айгуль Кажибековна, Бишманова Гульзада Шамеловна, Есмагамбетова Майя Амиргалиевна, Карымсакова Газиза Жамалбековна, Утешева Бакыткуль Жумагалиевна

114
Ағылшын тілінің мұғалімдері Абдракбаева Майра Жапаркуловна, Акегожаева Леила Нурдановна, Бисембаева Улмекен Зайнуллаевна, Бухарбекова Баян Бакытовна, Кадирова Кенжегуль Толеухановна, Тансыкбаева Толкын Амангельдиновна, Нуриденова Самал Кайратовна, Сабирдинова Сабина Әділханқызы, Әбдігаппарова Нұрлыгүл Әділханқызы, Мақашева Нұрила Болатқызы 319
Жаратылыстану ғылымдарының мұғалімдері (химия, биология, география) Абдикаимов Асет Бекмуратович, Алияскарова Үміт Санатқызы, Жұмат Асылхан Әділбекұлы, Кабулова Нурбану Таргиновна, Казыбаева Диара Сериковна, Калыева Акмерей Рахимовна, Концова Евгения Александровна, Курмантаева Кулсара Аскарбаевна, Рахимбекова Фарида Куанышевна, Смайлов Бауыржан Болатович 308
Қоғамдық пәндердің мұғалімдері (Қазақстан тарихы, әлем тарихы, құқықтану) Абилхасимова Динара Куандыковна, Баймаханова Жанар Адамбаевна, Байсакова Асель Анатольевна, Естемесова Гульнур Нурмакамбетовна, Тастембекова Гаухар Каиржановна 111
Басқа пәндердің мұғалімдері (дене шынықтыру, өзін-өзі тану) Асенканов Руслан Черизатович, Байтасов Мейрамбек Калидоллаевич, Игисинов Асхат Сергалиевич, Куаншалин Данияр Елубайевич, Оспанова Мадина Сенбиевна, Сарыбаев Арман Темирбулатович, Сенгербаев Даурен Турарбаевич 313

 

 

 

 

Айдарлар

Сізге сондай-ақ қызық болуы мүмкін:

11
Dec
18

9 сынып оқушыларының РФММ түлектерімен кездесуі

13 желтоқсанда 9 сынып оқушыларының келесі РФММ түлектерімен: 2013 жылдың түлегі, IOI қола жүлдегері, Халықаралық Жәутіков олимпиадасының алтын жүлдегері, ҚБТУ магистранты, ҚБТУ үздік…

11
Dec
18

Математика, физика және информатика пәндерінің мұғалімдері мен жаттықтырушыларының халықаралық ашық шығармашылық байқауын өткізу туралы ақпарат

«Республикалық физика-математика мектебі» коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – «РФММ» КеАҚ) «Дарын» республикалық ғылыми-практикалық орталығымен бірге математика, физика және информатика пәндерінің мұғалімдері…

11
Dec
18

РФММ ең үздік ұранына байқау

«РФММ 2029» жаңа стратегиясын әзірлеуге байланысты РФММ басшылығы барлық оқушыларды, қызметкерлерді, түлектерді және оқушылардың ата-аналарын РФММ ең үздік ұраны байқауына қатысуға шақырады. Ұранның…

11
Dec
18

РФММ-де «Жоспарлау. Тайм-менеджмент негіздері» тақырыбында тренинг түрінде сынып сағаты өтті

24 қарашада Е. А. Концова (9 «Д»), Г. К. Тастембекова (9 «Е») сынып жетекшілерінің және 9 «Е» сыныбының ата-аналарының (Н.Н. Макарова) тәрбие жоспарына сәйкес практикалық…

10
Dec
18

Информатика пәнінен Х Еуразиялық олимпиаданың қорытындылары (ШЫҰ елдері арасында)

2018 ж. 8-9 желтоқсанында Еуразиялық және Жалпы ресейлік бағдарламалау бойынша оқушылардың командалық олимпиадасы өтті. Осы жылы олимпиадаға Қазақстанның барлық өңірлерінен алдын ала іріктеуден…

07
Dec
18

Назарбаев Зияткерлік мектептері ДББҰ 10 жылдық мерейтойына марапат

«Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымы Зияткерлік мектептердің қалыптасуына қосқан үлесі үшін математика пәні мұғалімі Ляззат Амергалиевна Есмагамбетованы мерейтойлық белгімен марапаттайды.  

07
Dec
18

«Бәйтерек» ҰБХ» АҚ «РФММ» КеАҚ-ға 5 000 000 теңге мөлшерінде қаржылай қолдау көрсетті

2018 ж. 5 шілдесінде «Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ Алматы қ. орналасқан Республикалық физика-математика мектебінің бір филиалына компьютерлік жабдықтарды сатып алуда қаржылай қолдау…

07
Dec
18

Мұражайға саяхат

6.12.2018 жылы «Сырғалым» үйірме жетекшісі Мақсұтова Г. Ж.,  «Қазақтың 100 әні» үйірме жетекшісі Нусипова Ш. Ш., «Жаңалық жаршысы» үйірме жетекшісі Телебаева Л. С., бірлесіп «Қазақ ұлттық аспаптар» мұражайына…

04
Dec
18

Мұғалімдердің VI Халықаралық шығармашылық байқауы

1-2 желтоқсанда Алматы қ. №168 гимназияның негізінде Математика мұғалімдерінің республикалық қауымдастығы өткізетін Математика, физика мен информатика мұғалімдерінің VI Халықаралық шығармашылық байқауы өтті. Олимпиадаға…

04
Dec
18

Республикалық Юниорлық олимпиада

2018 жылдың 7-8 желтоқсанында 7-8 сыныптардың оқушылары үшін жаратылыстану-математика бағытындағы пәндер бойынша Республикалық Юниорлық олимпиаданың облыстық турына іріктеу олимпиадасы өтеді. Юниорлық олимпиада оқушылардың…